3ed w Polsce!

Dokładnie tak – w dniach od 13 do 15 listopada w Krakowskim Bardzie na ulicy Batorego będzie można zobaczyć pełny, kompletny zestaw Core Set do 3 edycji. Fantasy Flight Games rozsyła do paru sklepów na świecie właśnie takie zestawy żeby fani WFRP mogli na własne oczy obejrzeć najnowsze wcielenie Warhammera przed premierą, zresztą nie tylko obejrzeć… będzie można także zagrać w przygodę A Day Later, A Shilling Short. Tutaj znajdziecie obwieszczenie FFG oraz listę innych sklepów na świecie gdzie pojawi się 3 edycja.

Jak dla mnie to naprawdę świetny pomysł z tą akcją, zwłaszcza możność zagrania co pozwoli ocenić produkt. No i wspaniałe jest to że Polska nie jest wykluczona z takiej akcji (a często różne RPGowe, ogólnoświatowe imprezy nas przecież omijają). Za to, nawet jeśli najnowszy Warhammer okaże się klapą, należą się Fantasy Flight Games owacje na stojąco.

Ja niestety się tam nie zjawię, szkoda mi 50 złotych na podróż w obie strony w celu obejrzenia produktu który i tak zamierzam kupić, ale postaram się wysłać jakiegoś znajomego i wydobyć od niego relacje, a może i jakieś fotki.

Poza tym ukazał się nowy wpis odnośnie trzeciej edycji, jest to druga część tekstu poświęconego walce. Powoli nowy Warhammer zaczyna mnie do siebie przekonywać. Tekst dostępny jest tutaj.

Ukazała się także trzecia część opisów fabularnych do gry Chaos Marauders. Co warte jest odnotowania to istnienie regimentu zwierzoludzi Chaosu zwanej Szponami Malala czczących właśnie tego Boga Renegata. Co prawda Chaos Marauders wedle wszystkich zapowiedzi jest kompletną reedycją gry wydanej lata temu i ma się od niej różnić tylko poprawionymi zasadami i nowymi kartami ale przecież Games Workshop straciło prawa do Malala więc i chyba nie mógłby się pojawić w nowym wcieleniu Chaos Marauders (jeśli by mógł to poprawcie mnie, nie znam się na prawniczych zawiłościach), czyżby znaczyło to że GW znów może wstawiać Malala do swoich dzieł? Jeśli tak to czy pojawi się w 3 edycji WFRP?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: