Newsów garść

Na początek oczywiście wieści z trzecioedycyjnego frontu. Project Thunderbolt został ujawniony i jak oczekiwano jest to kampania, nosi ona nazwę A Gathering Storm – gracze zostaną rzuceni do miasta o nazwie Stromdorf gdzie mają miejsce dziwne wydarzenia.

Cóż, osobiście nie chciałbym żeby cała linia fabularna 3 edycji obracała się wokół stwierdzenia „nadchodzi Burza Chaosu”.

Ale A Gathering Storm ma przynajmniej ładne pudło, tutaj znajdziecie obwieszczenie FFG.

Poza tym Black Library wydało dziś omnibus Chronicles of Malus Darkblade: Volume 2 Dana Abnetta i Mike’a Lee oraz powieść Forged by Chaos C.L. Wernera powiązaną z Warhammerem Online.

Reklamy

One thought on “Newsów garść

Add yours

  1. Szczerze? Osobiście wolę Burzę w wersji nadchodzącej niż rozegranej. Takie wyjście zostawia dużo większe pole do manewru. Burza może w ogóle nie nadejść, może mieć przebieg jaki tylko MG zechce (hint: sensowniejszy niż w battlu), może się na nią zbierać i zbierać bardzo długo, podczas gdy Kislev i Imperium będą żyć w coraz większym strachu, zinfiltrowane przez agentów Mrocznych Potęg… możliwości jest stanowczo więcej niż „jest po wojnie, wszędzie pełno uchodźców, po lasach siedzą niedobitki”.

    Przede wszystkim mamy nietknięty jeszcze Kislev, z niespalonym Erengradem, dzięki czemu można wreszcie w pełni wykorzystać świetny materiał z Realm of the Ice Queen (bo w 2ed złupione pustkowie stwarzało z tym niejakie problemy).

    Ogólnie różnica jest taka, że jak MG chce, to zrobi fastforwarda do stanu z 2ed, ale wcale tego nie musi robić. Podoba mi się istnienie tego wyboru.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: