Adventurer’s Toolkit w sklepach!

Jak informuje FFG do sklepów trafił pierwszy dodatek do 3 edycji WFRP Adventurer’s Toolkit a w nim 50 kart akcji, 30 kart talentów, 10 nowych profesji i ponoć jeszcze więcej różnych różności. Sam się nie przekonam, przynajmniej dopóki nie poznam kompletnej zawartości tego dodatku. A nawet wtedy pewnie go nie kupię, 70 zł to trochę wysoka cena jak za możliwość podłączenie jeszcze jednego gracza, wolę odłożyć sobie na dodatek jakiś do Star Wars Saga Edition… niemniej, będę wyglądał recenzji Adventurer’s Toolkit.

Reklamy

2 myśli w temacie “Adventurer’s Toolkit w sklepach!

Add yours

  1. Kompletna zawartość toolkitu wypisana jest w pliku z listą kart i komponentów na stronie FFG od momentu jego udostępnienia 🙂

  2. Przyznam, że po kilku sesjach entuzjazm w kwestii „karcianej” natury nowego RPG totalnie ze mnie wyszedł. Im dłużej się w toto gra, tym mniej z nich pożytku a więcej problemu… i jeszcze drogie to.

    Dodatkowo: ciężko abyś jako GM zakładał, że „Toolkit” przyniesie któryś z graczy: odgadnięcie po sesji „które karty są czyje” (mimo znaczników w prawym-dolnym rogu kart) to dodatkowy problem… i dodatkowe zniechęcenie do dzielenia się suplementami 😦 (wyobraź sobie, że aby przyłączyć 5 graczy macie 2 Toolkity…)

    Ja z tego tramwaju (3) wysiadam…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: