Historia starożytna

Kompletny zastój ostatnio, fani niewiele robią, wydawcy zdaje się jeszcze mniej. Trzy lata newsowania o Warhammerze pozwoliły mi zauważyć że zarówno wydawca jak i fani miewają chwile wzmożonej aktywności, pojawia się masa nowych materiałów (co prawda nie koniecznie dobrych) a potem wszyscy przechodzą w stan spoczynku i wyłowienie czegokolwiek staje się dosyć trudne.

Tak czy siak, polecam zajrzeć do tego tematu na forum Strike to Stun, Adam France opisuje w nim swoją wersję starożytnej historii świata WH, co prawda nie wiem po kiego diabła próbuje ją na siłę łączyć z uniwersum Warhammera 40 000 ale i tak jest to ciekawa lektura. Choć wątpię żeby komuś przydało się to na sesji.

Reklamy

3 thoughts on “Historia starożytna

Add yours

  1. Zaś z moich fanowskich prób i próbek działań wychodzi mi, że zastoje są wtedy jak wychodzą publikacje, a jak jest cicho, to się nad nimi pracuje 😉 Na wfrp.polter.pl szykujemy kilka fajnych rzeczy jeszcze w marcu – cierpliwości 😉

  2. @Borejko, nie ma za co. Tak po prostu chciałem sobie pomarudzić że zdarza mi się nie wstawić newsa bo nie ma o czym pisać.

    @karp, czekam niecierpliwie 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: