Rozpruwacze Dusz, battlepack i Postawy Straży Śmierci

Big Jim na swoim blogu zamieścił wersję testową mini-dexu dla Rozpruwaczy Dusz (Soul Reapers), jednego z legionów Marines Chaosu, który sam wymyślił. Ta wersja jest prawie w całości pozbawiona opisów fabularnych, te dopiero powstają ale są już tam całkiem ciekawe Artefakty Salmory które jeśli by odpowiednio rozbudować i trochę poprzemieniać mogły by być ciekawą podstawą kampanii do Dark Heresy lub Rogue Tradera (do nadchodzącego Deathwatch też). Mini-dex możecie pobrać stąd.

Fantasy Flight Games zapowiedziało kolejny battlepack do Warhammera: Invasion zatytułowany The Silent Forge w którym zdaje się główną rolę mają grać potężne karty neutralne, dodatkowo zamieszczone w nim zostanie opowiadania J.R. Godwina które ma pomóc graczom poznać świat Warhammera. Moim zdaniem to świetna sprawa. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Ross Watson zaś opowiedział o Postawach jakie będą wybierać gracze dla swoich bohaterów w Deathwatch, mają to być cechy specjalne i wyróżniające postać na tle innych (nikt nie będzie po prostu Szturmowym Marine), każdemu przypadną dwie Postawy – jedna charakterystyczna dla jego Zakonu i jedna Osobista. Polecam lekturę tekstu Rossa, a wam powiem że Postawy sprawiły że Deathwatch wydaje mi się być coraz ciekawszym systemem.

Reklamy

2 thoughts on “Rozpruwacze Dusz, battlepack i Postawy Straży Śmierci

Add yours

  1. Tak, autor usunął plik. Jak informuje jednak pracuje nad wersją uzupełnioną o pełny background fabularny armii i jak tylko ją skończy to udostępni. Sorry że tak wyszło z linkiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: