Nowości od BL

W tym miesiącu Black Library pięć pozycji, pierwsza z nich w opcji Print on Demand to omnibus Kill Squad zawierający powieści C.S. Goto Warrior Brood i Warrior Coven opowiadające o Kosmicznych Marines z Zakonu Straży Śmierci, zdaje się że BL przygotowuje swoich fanów na premierę RPGa Deathwatch. Poza tym w książce znajdzie się też komiks Deathwatch Jima Alexandra i Grahama Stoddarta który od dawna jest nie do zdobycia.

Druga pozycja to Chapter’s Due Grahama McNeilla, twardookładkowa kolejna i zarazem ostatnia część sagi o kapitanie Urielu Ventrisie z  Ultramarines w której przyjdzie mu odpierać atak armii Legionu Żelaznych Wojowników których celem jest zdobycie i totalna anihilacja Ultramaru. Stąd możecie pobrać fragment powieści.

Trzecia książka – Courage and Honour to także część sagi o Urielu Ventrisie, piąta i przedostatnia, w niej kapitan Ventris świeżo po powrocie z Oka Terroru będzie musiał znaleźć wśród swych braci tych którzy zostali skażeni Chaosem oraz odeprzeć atak Tau na planetę Pavonis. Stąd możecie pobrać fragment powieści.

Fireborn to z kolei nowy audiobook Black Library, opowiada historię Tsu’gana, nowego członka Pierwszej Kompanii Zakonu Salamander i członka elitarnych Ognistych Smoków i jego walki na planecie Seplucher IV w celu odzyskania „świętej relikwii”. Jest to część serii o Salamandrach Nicka Kyme składającej się z powieści Salamander i Firedrake.

Wyszła też jedna powieść osadzona w świecie Warhammera, jest to Bloodborn, drugi po Thanquolu spin-off serii o Gotreku i Felixie, opowiadać ma historię Ulriki która stara się przystosować do nowego życia i wraz ze swą stwórczynią Gabreillą poszukuje mordercy innego wampira w Nuln. Fragment nowej książki Nathana Longa możecie pobrać stąd.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: