Wysyp wieści od FFG

Pierw może zacznę od najciekawszej, czyli wersji demo Deathwatcha. Książeczka zawiera podstawowe zasady, cztery gotowe postaci i przygodę. I można ją już pobrać za darmo z tego miejsca. Opinie o systemie mogą być różne (sam niezbyt widzę tu wiele opcji gry) ale z tą broszurką warto się zapoznać.

Druga rzecz to zapowiedź dodatku do Deathwatch, systemu jeszcze nie ma ale Fantasy Flight Games ogłasza już pracę nad pierwszym dodatkiem – Game Master’s Kit. Który w zasadzie będzie identyczny z tymi do Dark Heresy i Rogue Tradera – czyli będzie tam 32 stronicowa broszurka z paroma NPCami, poszerzone zasady Misji i scenariusz przygody. Dodatkowo oczywiście zasłonka MG.

Dodatkowo FFG dzisiaj zaprezentowało filmik przedstawiający i omawiający Deathwatch, fajna rzecz dla fanów wyczekujących premiery. Można je obejrzeć w tym miejscu.

Skoro już przy Warhammerze 40 000 jesteśmy, to FFG przypomina że już w tym tygodniu będzie miał miejsce Malleus Imperator, mały konwent poświęcony planszówkom, bitewniakom i RPGom spod logo WH40K.

A teraz przejdźmy do Starego Świata, w związku ze zbliżającą się powoli premierą przygody do WFRP 3ed. The Edge of Night Fantasy Flight Games opublikowało krótki tekst o mieście Ubersreik w którym będzie osadzona akcja kampanii. Tutaj możecie go przeczytać.

FFG zaprezentowało też kartę z dodatku March of the Damned do Warhammera: Invasion. Do podglądu w tym miejscu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: