Nowości od BL

Jako że rozpoczął się nowy miesiąc, wydawnictwo Black Library wypuściło na rynek parę nowych pozycji.  Pierwsza z nich to powieść Hunt for Voldorius Andy’ego Hoare z cyklu Space Marine Battles opowiadająca o Kapitanie Ko’sarro z Zakonu Białych Blizn któremu powierzono zadanie wytropienia i zabicia demonicznego księcia Voldoriusa prowadzącego siły Legionu Alfa. Stąd możecie pobrać fragment powieści.

Kolejna powieść to Temple of Serpent C.L. Wernera, kontynuacja cyklu Grey Seer o Szarym Proroku Thanquolu. Tym razem skaveński mag wyrusza do Lustrii zabić Proroka Soteka i zostaje uwikłany w walkę z jaszczuroludźmi w ich pradawnych miastach. Stąd możecie pobrać fragment powieści.

Kolejna pozycja to antologia opowiadań Fear the Alien w której teksty skupione są na Xenos i walce z nimi, opowiadania zebrał Christian Dunn. Stąd możecie pobrać fragment antologii.

Jako że do sprzedaży niedługo trafi starter do ósmej edycji WFB zatytułowany Island of Blood, zgodnie z dosyć nową tradycją Black Library wydało książkę powiązaną fabularnie z zestawem startowym. Island of Blood, the Novel Dariusa Hinksa opowie o walce Wysokich Elfów ze Skavenami na tajemniczej Wyspie Krwi o pradawny artefakt – Kamień Feniksa.

W tym miesiącu BL dodało też nową pozycję do opcji POD, jest to antologia opowiadań War Unending, historie dotyczą wojen w Starym Świecie, teksty zebrał Christian Dunn.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: