40stkowe dodatki

W pdfach Litany of War i Knowledge of Power FFG zapwowiedziało dodatki do Dark Heresy i Deathwatch takie jak Blood of Martyrs i The Emperor Protects. Dziś ujawniono troszeńkę więcej informacji na ich temat. Krew Męczenników to pierwszy z dodatków „profesyjnych” do DH, poświęcony profesjom Kleryka oraz Siostry Bitwy (która była wprowadzona w dodatku Inquisitor’s Handbook). Znajdziemy w nim nowe zasady, pochodzenia, alternatywne ścieżki kariery i ekwipunek dla sług Eklezjarchii. Poza tym przeczytamy szczegółową historię Adeptus Ministorum i Adepta Sororitas, opis działalności Kultu Imperialnego w sektorze Calixis, ich światów kaplic oraz Synodu Sektoru. Premiera dodatku to tegoroczna jesień.

Zaś The Emperor Protects do Deathwatch to zbiór trzech przygód, w Cenie Pychy (The Price of Hubris) gracze staną do walki z prymitywnymi mieszkańcami Aurum którzy stawiają opór Imperium, do walki na dodatek włączą się obcy.  Kamienny Sen (A Stony Sleep) zabierze graczy do pełnego tajemnic podwodnego miasta podczas ich poszukiwań zaginionego inkwizytora zaś w Czujnym Mieczu (A Vigilant Sword) gracze będą wplątani w spisek na Świecie Kuźni który może przynieść ponure konsekwencje całej Przestrzeni Jericho.

Reklamy

2 thoughts on “40stkowe dodatki

Add yours

  1. Blood of Martyrs zapowiada się naprawdę nieźle, przygoda do DW zapewne będzie tak samo słaba jak cała gra… Zresztą pierwszy trzypak scenariuszy do „dechy” też był beznadziejny.

  2. No dla mnie Blood of Martyrs jest pozycją „must have”, jak i zresztą pozostałe zapowiedziane dodatki „profesyjne”. A co do DW to w pełni się zgadzam, chętnie bym zagrał ze 2-3 sesje koksiarskim Marine ale nie widzę tej gry na długoterminowe granie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: