Październik w BL

Wiem że późno ale poinformować wypada. Black Library w tym miesiącu wydało kolejną część przygód Gotreka i Felixa zatytułowaną Zombieslayer, gracze pierwszej edycji WFRP spotkają w niej starych znajomych. Fabuła przedstawia się tak, Gotrek i Felix muszą zbiec do zamku Reiksguard i zjednoczyć ludzi w walce z armią zombie, armią którą dowodzi Liczmistrz Heinrich Kemmler i jego nieumarły czempion Krell.

Stąd możecie pobrać fragment powieści. I uprzedzając pytania, nie mam pojęcia kiedy ta książka wyjdzie po polsku. Szczerze mówiąc, wątpię żeby w ogóle ukazała się w naszym języku ponieważ Copernicus Corporation zarzuciło wydawanie książek z Czarnej Biblioteki.

Kolejna Warhammerowa produkcja to audiobook Aenarion Gav’a Thrope opowiadająca o pierwszym elfim królu Aenarionie, Pierwszej Wojnie z Chaosem i tym jak wspomniany król zdobył Miecz Khaina.

Kolejne pozycje to już Warhammer 40 000, są to Defender of the Imperium Sandy’ego Mitchell, czyli drugi omnibus powieści o komisarzu Ciphasie Cainie zawierający powieści Death or Glory, Duty Calls i Cain’s Last Stand oraz dodatkowe opowiadanie Traitor’s Gambit.

Stąd możecie pobrać fragment książki.

Kolejne trzy książki dotycząc swoją fabuły Krucjaty o Światy Sabbat. Pierwsza z nich to Blood Pact Dana Abnetta, dwunasta część serii o komisarzu Gauntcie i Duchach Tanith. Tym razem Duchy zostają wycofane z linii frontu i czekają na nowy przydział, w międzyczasie jednak przed oblicze Gaunta przyprowadzony zostaje bardzo ważny więzień, to czy komisarzowi uda się wyciągnąć z niego prawdę zaważy o losach całej Krucjaty.

Stąd możecie pobrać fragment powieści.

Kolejna pozycja to reedycja starej książki Dana Abnetta zatytułowanej Duble Eagle opowiadającej o dwudziestym szwadronie Phantine i ich zmaganiach z Chaosem podczas Krucjaty o Światy Sabbat. Książka jest świetna dla ludzi chcących poznać uniwersum Warhammera 40 000 od każdej strony ponieważ tutaj może wiele się dowiedzieć o pilotach myśliwców planetarnych.

Ostatnia nowa pozycja to antologia Sabbat Worlds w której znajdują się opowiadania wielu autorów Black Library i koncentrują na Krucjacie o Światy Sabbat którą dotąd opisywał tylko Dan Abett (cykl Gaunt’s Ghosts, powieści Double Eagle i Titanicus).

Stąd możecie pobrać fragment antologii.


Dodatkowo Black Library wypuściło kolejnego darmowego eBooka, tym razem jest to zbiór opowiadań Williama Kinga Trollslayer. Przy okazji wspomne, bo wcześniej przegapiłem tę informację, BL zamierza co piątek wydawać jakiś darmowy eBook. W każdy piątek darmowa książka? Wskażcie mi wydawce który też by się zdecydował na coś takiego! Zabójcę Trolli znajdziecie tutaj.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: