Nowości od Black Library

Black Library wypuściło w tym miesiącu parę nowych książek, zaczniemy od Warhammera 40 000The First Heretic Aarona Dembskieg-Bowdena to powieść z cyklu Horus Heresy, opowiada ona o wydarzeniach które mają miejsce tuż po tym jak Imperator napiętnował Legion Głosicieli Słowa za stworzenie poświęconego mu kultu. Po tym wydarzeniu Legion zacznie szukać prawdy i w końcu odnajdzie ją na krawędzi rzeczywistości…

Stąd możecie pobrać fragment powieści.

Firedrake Nicka Kyme to kontynuacja serii o Salamandrach, Kronikarz Elysius został porwany przez Mrocznych Eldarów zaś Pierwsza Kompania musi go odbić zanim zostanie zmuszony do wyjawienia tajemnic Księgi Ognia.

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Warrior Priest Dariusa Hinksa to powieść z cyklu Imperial Army, opowiada ona o losach Jakoba Wolffa, kapłana Sigmara który wyrusza na poszukiwania swojego zaginionego brata który został skażony Chaosem. A jest tylko jeden sposób oczyszczenia splugawionych…

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

W opcji POD pojawiła się książka The Fleischer Omnibus zawierająca powieści Honour of the Grave, Sacred Flesh i Liar’s Peak oraz opowiadania Meat and Bone i Head Hunting opowiadające o Angelice Fleischer która podąża za armiami Imperium i grabi to co pozostanie po ich przemarszu.

Dodatkowo kupować można bilety na konwent Black Library Live!, poza wstępem uprawniają one do otrzymania jednej darmowej książki, w tym roku będą to albo Time of Legends: Caledor Gava Thrope, powieść zamykająca trylogię Malekitha; albo Victories of the Space Marines, antologia zawierająca opowiadania o Kosmicznych Marines zawierająca teksty które wygrały zeszłoroczny konkurs.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: