BL na grudzień

Nastał nowy miesiąc a więc BL wypuszcza na rynek nowe książki. Dead Man Walking Steve’a Lyonsa opowiada o powstaniu z grobowców armii Nekronów na planecie górniczej, kiedy wszystko wydaje się być stracone i śmierć górników pewna do wojny wkraczają Gwardziści Imperialni ze sławnych Korpusów Śmierci z Krieg, tak samo nieczuli jak ich przeciwnicy. Tutaj znajdziecie fragment powieści.

The Emperor’s Finest Sandy’ego Mitchell to kolejna opowieść o komisarzu Cainie, w niej Caiphas trafia na planetę owładniętą rebelią i musi uratować córkę gubernatora, w między czasie odkrywa że za buntem stoi kult genokradów co doprowadza go na dryfujący w przestrzeni Kosmiczny Wrak, a potem robi się tylko gorzej. Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Kolejna pozycja to trzeci już bodajże audiobook z serii Horus Heresy zatytułowany Garro: Oath of the Moment którego autorem jest James Swallow. W nim Nathaniel Garro po powrocie na Terrę na pokładzie Eisensteina i przyniesieniu ostrzeżenia o zdradzie Horusa otrzymuje niesamowicie ważne zadanie od samego Malcadora Sigillity, ta prowadzi go na pole bitwy Ultramarines z orkami jednakże on ma tam ważniejszy cel od odparcia inwazji xenos.

Do działu Print on Demand trafiła kolejna powieść z tzw. grupy Heretic Tomes, starych książek BL których nakład dawno już się skończył. Jest to Pawns of Chaos Briana Craiga i opowiada o rebelii przeciwko Imperium na średniowiecznej planecie której uczestnicy planują wezwać demona Tzeentcha żeby pomógł im osiągnąć ich cele.

Wulfrik C.L. Wernera to powieść z cyklu Warhammer Heroes, opowiada ona o przeklętym przez Bogów Chaosu grabieżcy z Norski Wulfriku Wędrowcu który zmuszony jest wiecznie podróżować po świecie, dodatkowo będzie teraz zmuszony zmierzyć się z wymierzonym w niego spiskiem. Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Ukazał się także drugi numer nowego magazynu Black Library czyli Hammer & Bolter a w nim znajdują się: opowiadanie Exhumed o Straży Śmierci Steve’a Parkera, trzeci rozdział powieści odcinkowej Phalanx Bena Countera o Spijających Dusze,  osadzone w Talabheim opowiadanie o szczurołapach opowiadanie Richarda Forda A Ratcatcher’s Tail oraz opowiadanie The Dark Path Gava Thrope lekko powiązane z jego trylogią o Malekithcie, poza tym jest tam także krótki wywiad z Jamesem Swallowem.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: