Gigantyczna, superszczegółowa mapa Starego Świata

Kiedyś postowałem tutaj o różnych mapach do Warhammera, tworach Alfreda Nuneza Jr., Andreasa Blichera czy też Jack Daysa i były to też różne mapy – pojedyncze mapy, kolekcje czy też jest super duża mapa Starego Świata.

Tym razem mam coś jeszcze większego. Gitzman stworzył mega wielką mapę Starego Świata obejmującą Albion, region Altdorfu, Arabię, Averland, Złe Ziemie, Księstwa Graniczne, Bretonie, Mroczne Ziemie, Kislev, Nuln, Estalię, Hochland, Middenland, Nordland, Norskę, Ostermark, Ostland, Reikland, Stirland, Suddenland, Sylvanię, Talabekland, Krainę Zgromadzenia, Wyspę Piratów Sartosę, Tileę, Kraj Trolli, Jałową Krainę, Wisseland i Góry Krańca Świata. Na mapie zaznaczone są drogi, lasy, miasta i masa innych lokacji. Gitzman otrzymał ogromne wsparcia od fanów Warhammera tak więc jest w niej poprawione wiele błędów i dodane sporo lokacji.

Mapa jest w rozmiarach 16, 000 na 16, 000 pikseli i przeznaczona do drukowania w 300 dpi. Jest ona w pełnym kolorze. Plik to ważący 100 MB PDF.

Gitzman inspirował się mapami Andreasa Blichera, Alfreda Nuneza, Jackdaysa, Emirikola, Sunateta i innych ale jak mówi 90% musiał przerysować i samemu stworzyć od nowa.

A więc chyba nie muszę jej polecać, prawda? 🙂

Znajdziecie ją tutaj.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: