Strzeżcie się, bo oto zbliża się Czarna Krucjata!

Za dawnych czasów, kiedy premiera Dark Heresy dopiero się zbliżała, Black Industries ogłosiło że wyda nie jedną a trzy gry osadzone w świecie Warhammera 40 000. BI padło a licencję przejęło FFG które zrealizowało plany swoich poprzedników i wypuściło na rynek Rogue Trader i Deathwatch. Zastanawialiście się co będzie dalej? Już nie musicie.

Fantasy Flight Games zapowiedziało właśnie czwarty system osadzony w uniwersum Warhammera 40 000, jest to Black Crusade. W Czarnej Krucjacie graczom przypadnie rola Heretyków, dotąd przychodziło nam bronić Imperium przed zakusami Chaosu, Xenos czy wszelkich innych plugastw mrocznej galaktyki, nawet jeśli wykorzystywało się czarnoksięskie moce do niszczenia wyznawców Bóstw Chaosu. Tym razem koniec z obroną Imperium i walką za Boga-Imperatora, teraz czas na walkę dla Mrocznych Bogów, zdobycie nieśmiertelności i potępieńczych darów.

Nie ujawniono jeszcze kim konkretnie można grać ale z zadawkowego opisu wynika że przyjdzie nam się wcielić zarówno w Kosmicznych Marines Chaosu jak i mniej rzucających się w oczy kultystów i wyznawców demonów.  Tutaj znajdziecie zapowiedź systemu, zaś tutaj jego stronę.

Reklamy

3 thoughts on “Strzeżcie się, bo oto zbliża się Czarna Krucjata!

Add yours

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: