Nowości od BL

Jak co miesiąc, Black Library wypuściło trochę nowych książek. Oto one:

Broken Honour

Broken Honour Roberta Earla to powieść opowiadająca o dowódcy najemników Erikssonie. Imperialna prowincja Hochlandu jest osaczona przez armie krwiożerczych zwierzoludzi zaś Eriksson musi ruszyć do walki ze skleconą na prędcę kompanią złożoną z bandytów, złodziei i morderców świeżo uwolnionych z więzienia.

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Savage Scars

Savage Scars Andy’ego Hoare to powieść o Kosmicznych Marines z Zakonu Białych Blizn. Tych Astartes czeka nie tylko walka z plugawymi Tau, jednak nie tylko to oczywiste zagrożenie może przeszkodzić im w wygraniu wojny ale także spiski i polityczne rozgrywki Wielkiej Rady. A Inkwizytor  Grand ma bardziej ostateczne rozwiązanie na wypadek porażki Blizn.

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Blood Gorgons

Blood Gorgons autorstwa Henry’ego Zou opowiada o Krawawych Gorgonach – Kosmicznych Marines Chaosu, jest to druga część jego serii Bastion Wars. W niej Gorgony wracają na jeden ze swych światów rekrutacyjnych który został dotknięty tajemniczą zarazą. Tam muszą poznać tajemnice plagi i zmierzyć się z inwazją Xenos.

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Hammer of the Emperor

Hammer of the Emperor to omnibus zawierający historie o Gwardii Imperialnej, wewnątrz znajdują się: opowiadanie Mercy Run i powieść Gunheads Steve’a Parkera, powieść Ice Guard i opowiadania A Bline Eye i Waiting Death Steve’a Lyonsa oraz powieść Desert Raiders Luciena Soulbana.

Stąd możecie pobrać fragment omnibusa.

BL Live! 2011 chapbook

Na tegorocznym Black Library Live! był także sprzedawany nowy chapbook, zawiera on dwa opowiadania, po jednym na każdy ze światów Games Workshop.  Opowiadanie Necessary Evil Roba Sandersa to historia o Inkwizytorze Czevaku, jest ono powiązane z nadchodzącą powieścią o tej postaci zatytułowanej Atlas Infernal. Deathmasque Grahama McNeilla to zaś historia o wydarzeniach mających miejsce podczas elfiego święta w mieście Tor Yvresse.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: