Nowości od Black Library

Jak co miesiąc, Black Library wypuściło trochę nowych książek. Oto co można kupować do czerwca.

Bloodforged Nathana Longa to kontynuacja powieści Bloodborn, jest to opowieść o wampirzycy Ulrice. Ta nie mogąc dostosować się do społeczeństwa Lamii wyrusza do Kislevskiego miasta Praag żeby spotkać się ze starym przyjacielem, trafia do miasta na niedługo po odparciu inwazji Chaosu jednakże szybko przekona się ze Chaos atakuje także od wewnątrz i przyjdzie jej zmierzyć się z kultem Slaanesha.

Bloodforged

Zavant Gordona Reenie będzie dostępny tylko w opcji POD, jest to zbiór opowiadań o Zavancie Konniger, największym detektywie Starego Świata. Historie o Altdorfskim detektywie są oczywiście inspirowane opowieściami o Sherlocku Holmesie. Obecnie wydawana wersja będzie zawierać także opowiadanie The Case of Scarlett Cell. 

Zavant

Dwarfs to omnibus z powieściami Nicka Kyme i Gava Thrope, zawierać będzie oczywiście powieści o tytułowych krasnoludach, są to Grudgebearer, Oathbreaker i Honourkeeper.

Dwarfs

Do sprzedaży trafi też kolejna książka z cyklu Space Marine Battles, jest to także pierwsza powieść osadzona w 32 Tysiącleciu, opowiada ona o ataku Kosmicznych Marines Chaosu z Legionu Tysiąca Synów na planetę Fenris, rodzimy świat Kosmicznych Wilków, jest to także niejako kontynuacja dylogii A Thousand Sons/Prospero Burns z cyklu Horus Heresy.

Battle of the Fang

Do sprzedaży trafił też paperback powieści The Chapter’s Due Grahama McNeilla o kapitanie Ultramarines Urielu Ventrisie któremu przyjdzie odeprzeć atak armii Chaosu na Ultramar prowadzony przez Kowala Wojny Honsou z Żelaznych Wojowników.

Chapter's Due, The

Ostatnia nowość to audiobook Dead in the Water Sandy’ego Mitchell, jest to kolejna część historii komisarza Ciaphasa Caina, tym razem trafia na planetę rzek gdzie przyjdzie mu stanąć do walki z nieznanym wrogiem.

Dead in the Water

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: