Kościół Potępionych i nie tylko

Po pierwsze zanim zapomnę, znów blog będzie nie aktywny przez jakiś czas, mniej więcej tydzień bo jadę wczasować. Tym razem jednak od czasu do czasu powinienem mieć dostęp do komputera z internetem to może coś co jakiś czas napiszę.

A teraz przechodzimy do porcji newsów i zaczynamy od premier. FFG wypuściło na sklepowe półki nowy podręcznik do Dark Heresy, jest to Church of the Damned, druga część kampanii The Apostasy Gambit. Tym razem Akolitom przyjdzie zbadać mroczną przeszłość spaczonej Katedry oraz wybrać się na krucjatę przeciwko jednej z najczcigodniejszych organizacji Imperium.

Druga premiera dotyczy karcianki Warhammer: Invasion, otóż do sprzedaży trafił najnowszy battlepack The Eclipse of Hope koncentrujący się na armiach Wysokich Elfów i Chaosu. Battlepack zawiera także opowiadanie napisane przez Rossa Watsona.

Pozostałe dwie wieści to już dev diary, pierwszy dotyczy Black Crusade i omawia kompatybilność najnowszego systemu osadzonego w uniwersum Warhammera 40,000 z Dark Heresy, Rogue Trader i Deathwatch. Znajdziecie go tutaj.

Zaś dev diary dotyczące 3 edycji WFRP omawia podręczniki Book of Grudges i Black Fire Pass które wejdą w skład najnowszego dodatku-boxa zatytułowanego Black Fire Pass. Jak łatwo się domyślić, omawia on rasę krasnoludów. Oto tekst.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: