Nowości od BL

Black Library wypuściło w tym miesiącu kilka nowych pozycji, oto one:

Nagash Immortal autorstwa Mike’a Lee to trzecia i ostatnia część sagi o Królu-Liczu Nagashu z serii Time of Legends. Tym razem przeczytamy o starciu Wielkiego Nekromanty z jedynym człowiekiem który ośmielił mu się sprzeciwić – Alcadizzarem a także o pakcie Nagasha z rasą szczuroludzi.

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Nagash Immortal

Imperial Glory Richarda Williamsa opowiada o Jedenastym regimencie Brimlockiej Gwardii Imperialnej. Po latach walki i wojny w imię Imperatora ich cel, możliwość skolonizowania planety Voor i spędzenia reszty życia w spokoju musza stoczyć jedna, ostatnią walkę i pokonać dzikich orków.

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Imperial Glory

Madness Within to audiobook Steve’a Lyons opowiadajacy o dwóch Kosmicznych Marines z Zakonu Karmazynowych Pięści tropiących demona który wymordował ich braci. Jednakże żeby wytropić demona bracia Estebann i Cordoba muszą polegać na szalonym i potencjalnie splugawionym przez siły Chaosu psioniku.

Madness Within, The (Audio drama)

Vulkan’s Shield Nicka Kyme to opowieść o Salamandrach którzy pod wodzą Ko’tan Kadaia wyruszyli na misję ratowania Imperialnych cywilów spod oblężonego świata.

Vulkan's Shield (Audio Short)

Daemonifuge to nowa pozycja w POD, są to wszystkie części komiksu o Siostrze Bitwy Ephrael Stern która musi zmierzyć się zarówno z Siłami Chaosu jak i podejrzliwym inkwizytorem Silasem Hand.

Daemonifuge

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: