Zapowiedzi od FFG

Fantasy Flight Games zapowiedziało dzisiaj kilka nowych produktów, z czego dwa są do gier RPG.

Pierwszy z nich to The Chaos Commandement, trzecia i ostatnia część kampanii The Apostasy Gambit do Dark Heresy. Tym razem graczom przyjdzie ostatecznie rozwikłać wszelkie tajemnice i poznać konspirację drążącą Kościół Imperialny w Sektorze Calixis. Finał kampanii ma mieć ogromny wpływ na kształt Calixis i zależnie od decyzji graczy – może nawet doprowadzić do upadku sektora. Co ciekawe – twórcy zapowiadają że wynik kampanii będzie miał wpływ na przyszłe podręczniki. Tutaj znajdziecie tekst zapowiedzi.

Zapowiedziano także przygodę Hand of Corruption do Black Crusade, w odróżnieniu do przygód wydawanych do Dark Heresy czy Deathwatch tuż po ich premierze nie jest to antologia scenariuszy a jeden dłuższy. Heretycy trafią w nim na imperialną kolonię karną znaną jako Pokuta Świętego Annarda, ich celem będzie pokonanie Imperialnych ciemiężycieli i przeciągnięcie więźniów na stronę Mocy Chaosu. Tekst zapowiedzi znajduje się w tym miejscu.

Zapowiedziany został także nowy battlepack do karcinaki Warahammer: Invasion noszący tytuł The Imperial Throne zawierający 60 kart, z czego połowa będzie poświęcona Imperium. Zapowiedź znajdziecie tu.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: