Zapowiedzi Black Library

Dziś spojrzałem na wczorajszego newsa i zauważyłem że nie wspomniałem ani słowem o normalnych, wcześniej zapowiadanych premierach Black Library na ten miesiąc. Oto one:

The Red Duke C.L. Wernera to powieść z cyklu Warhammer Heroes opowiadająca o tytułowym Czerwonym Diuku, dawniej bretońskim szlachcicu a obecnie wampirze który po raz drugi powrócił do świata żywych za pomocą czarnej magii by siać terror i zniszczenie.

Red Duke, The

Nocturne Nicka Kyme to zwieńczenie trylogii Tome of Fire o Kosmicznych Marines z Zakonu Salamander, przyjdzie im bronić swojego świata domowego – tytułowego Nocturne przed inwazja Smoczych Wojowników, mrocznych eldarów i wyznawców Chaosu oraz poznać ostateczne znaczenie pradawnej przepowiedni zawartej w Księdze Ognia.

Nocturne

The Outcast Dead Grahama McNeilla to kolejna powieść w serii Horus Heresy, tym razem otrzymujemy historię której akcja jest osadzona daleko od głównego frontu wojny domowej rozdzierającej Imperium. Powieść opowiada o losach astropaty Kaia Zulane który poznaje przerażający sekret mogący odmienić losy wojny przez co ścigają go zabójcy obu stron konfliktu a pomóc mogą mu tylko tytułowi Umarli Wygnańcy.

Outcast Dead, The

Wyżej wymieniona powieść trafiła też do sprzedaży w postaci nie skróconego audibooka.

Outcast Dead, The (unabridged audiobook)

W tym miesiącu do sprzedaży też trafiła limitowana edycja boxa zawierającego pierwsze trzy części Herezji HorusaHorus Rising, False Gods i Galaxy in Flames, dodatkowo w boxie znajduje się płyta z wersją audio opowiadania Little Horus.

Limited Edition Horus Heresy audio boxset

Ostatnia książka wydana przez Black Library w listopadzie to artbook The Emperor’s Will zawierający ilustracje autorstwa Johna Blanche, większość z nich jest już znana fanom Warhammera 40,000 ale część z tych grafik nie była dotąd nigdzie publikowana dotąd.

Emperor's Will, The

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: