Premiery Black Library

Jak co miesiąc Black Library wypuściło na rynek kilka nowych pozycji, tylko jedna z nich osadzona jest w świecie Warhammera Fantasy ale za to jest to książka ważna dla fanów ponieważ to powrót Williama Kinga do Warhammera. Oto zapowiedzi:

Blood of Aenarion William King, powrót twórcy postaci słynnego Zabójcy Trolli Gotreka Gurnissona i jego towarzysza oraz kronikarza Felixa Jaegera. Powieść ta otwiera trylogię o elfich braciach bliźniakach Tyrionie i Teclisie, ten pierwszy jest niezrównanym mistrzem miecza zaś drugi to wielki mistrz magii. Powieść opowiada o młodości braci i ich zmaganiami ze sługami Wiedźmiego Króla Malekitha który pragnie ich zabić.

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Blood of Aenarion

Faith & FireJames Swallow. Ta książka to dodruk powieści z 2006 roku z okazji premiery jej prequela. Opowiada ona historię Serafinki Miryi Adepta Sororitas i jej pościgu za zbiegłym heretykiem Torrisem Vaunem.

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Faith and Fire

Hammer & AnvilJames Swallow. Jest to prequel powieści Faith & Fire, opisuje ona dość ważne wydarzenie z historii Imperium – masakrę w Sanktuarium 101 czyli pierwsze odnotowane w ludzkiej historii starcie z Nekronami.

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Hammer & Anvil

The Gildar Rift Sarah Cawkwell. Jest to powieść z serii Space Marine Battles i zarazem pierwsza powieść wydana przez Black Librery którą napisała kobieta. Opowiada ona o inwazji Czerwonych Korsarzy pod wodzą Hurona Czarnosercego na Szczelinę Gildarską, w obronie Imperialnych terytoriów zostają wysłani Kosmiczni Marines z Zakonu Srebrnych Czaszek pod wodzą Kapitana Arruna.

Gildar Rift, The

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Thorn and TalonDan Abnett. Audiobook ten jest powrotem Dana Abnetta do jego Inkwizycyjnego uniwersum, składa się ono z trzech historii, dwie z nich – Master Imus’s Transgression i Regia Occulta są całkowicie nowe, zaś Thorn Wishes Talon było dostępne wcześniej w wersji pisemnej w omnibusie Ravenor. Opowiadania te opowiadają historię Inkwizytorów Eisenhorna i jego ucznia Ravenora.

Thorn and Talon

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: