Black Library w styczniu

Zanim przejdę do styczniowych premier kilka słów o BL w Polsce. Dziś Fabryka Słów miała oficjalnie ogłosić swoją współpracę z brytyjskim wydawnictwem i ujawnić najbliższe premiery Czarnej Biblioteki w Polsce. Jednak mamy godzinę 23 a informacji wciąż nie ma, oczekuje jednak że pojawią się w przeciągu tego tygodnia.

A teraz to zapowiedzi, mamy cztery publikacje:

Age of Legend to zbiór opowiadań będący częścią serii Time of Legends, Warhammerowego odpowiednika Horus Heresy czyli cyklu opisującego najważniejsze wydarzenia jakie nadały Staremu Światu kształt taki jaki znamy, w zbiorze znajdują się opowiadania o m.in. Sigmarze, Nagashu, Valkii Krwawej (wojowniczce Chaosu która doczeka się swojej powieści w cyklu Warhammer Heroes), Aenarionie czy Malekithcie.

Tutaj znajdziecie fragment zbioru.

Age of Legend

The Word Bearers Omnibus Anthony’ego Reynoldsa to wydanie zbiorcze trzech powieści (Dark Apostole, Dark Disciple i Dark Creed) tegoż autora w jednym tomie. Opowiadają one historię Marduka, Pierwszego Akolity 34 Zastępu Legionu Kosmicznych Marines Chaosu Głosicieli Słowa. Zbiór też zawiera nowe, wcześniej nie publikowane opowiadanie pt. Torment.

Tutaj znajdziecie fragment omnibusa.

Word Bearers omnibus, The

Deliverance Lost to debiut Gava Thorpe w cyklu Horus Heresy, powieść opowiada o Legionie Kruczej Gwardii i ich próbach odbudowania siły Legionu po tym jak został zmasakrowany w bitwie na Istvaan V, jednakże intryga Legionu Alfa nie ułatwi Krukom zadania.

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Deliverance Lost

Ostatnia publikacja to audiobook Galaxy in Flames na podstawie powieści o tym samym tytule Bena Countera, jest to trzecia część trylogii otwierającej cykl Horus Heresy, w nim to Mistrz Wojny Horus, uleczony ze śmiertelnych ran dzięki czarnoksięstwu rozpoczyna swą rebelię.

Galaxy in Flames (abridged audio book)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: