Zapowiedzi Black Library 2012-2013

Black Library podało kilkanaście nowych tytułów które zostaną wydane od października bieżącego roku do stycznia roku 2013. Oto one:

The Emperor’s Might – to kolejny artbook od BL, tym razem w pełni koncentrujący się na siłach zbrojnych Imperium takich jak Gwardia Imperialna, Siostry Bitwy czy Kosmiczni Marines. W przeciwieństwie do reszty zapowiedzianych pozycji, nie podano daty premiery tej książki.

Październik 2012

Treacheries of the Space Marines – to zbiór opowiadań poświęconych Kosmicznym Marines Chaosu oraz Marines Renegatom. Premiera w październiku 2012.

Shadows of Treachery – to kolejna antologia która będzie miała premierę w październiku, ta jednak jest częścią cyklu Horus Heresy.

The Sundering, Gav Thorpe – jest to zbiorcze wydanie trylogii o elfiej wojnie domowej z cyklu Times of Legend.

Swords of the Emperor, Chris Wraight – to drugi omnibus tego miesiąca i zarazem pierwszy z serii Warhammer Heroes, będzie zawierać powieści Sword of Justice i Sword of Vengeance.

Perfection, Nick Kyme – to audiobook opowiadający o Kosmicznych Marines Chaosu z Legionu Dzieci Imperatora.

Chosen of Khorne, Anthony Reynolds – drugi audibook tego miesiąca, opowiada o Kharnie Zdrajcy, Berserkerze z Legionu Pożeraczy Światów.

Listopad 2012

Salvation’s Reach, Dan Abnett – to wydanie w miękkiej okładce najnowszej powieści o Duchach Gaunta, w niej Duchy zostają wysłane na misję samobójczą – muszą zdobyć tajemniczą twierdzę Arcywroga, tytułową Rubież Zbawienia.

Pariah, Dan Abnett – to pierwszy tom długo oczekiwanej trylogii Bequin nazywanej także trylogią Ravenor kontra Eisenhorn. Inkwizytor Ravenor otrzymuje być może najcięższe zadanie w swojej całej karierze – musi wytropić ogarniętego obsesją, byłego Inkwizytora – swojego dawnego mentora Gregora Eisenhorna.

Van Horstmann, Ben Counter – jest to opowieść z cyklu Warhammer Heroes i przedstawia losy Egrimma van Horstmanna, maga Kolegium Światła który zostaje skuszony przez Moce Chaosu i uwalnia spod Kolegium więzionego tam spaczonego smoka.

Grudzień 2012

Tome of Fire, Nick Kyme – jest to omnibus trylogii o Salamandrach zawierający powieści Salamander, Firedrake i Nocturne.

Blood of Aenarion, William King – to drugi tom trylogii o elfich braciach bliźniakach Teclisie i Tyrionie.

The Siege of Castellax, C.L. Werner – jest to pierwszy tom w serii Space Marine Battles który zamiast o opowiadać o lojalistach, przedstawia losy Kosmicznych Marines Chaosu, w tym przypadku opisuje starcie Żelaznych Wojowników z Orczą hordą.

Sword of Caledor, William King – to trzeci tom trylogii o Teclisie i Tyrionie, w którym bracia będą musieli przedsięwziąć wyprawę do Lustrii w poszukiwaniu mitycznego miecza Caledora Obłaskawiacza Smoków.

Garro: Sword of Truth, James Swallow – to trzeci audibook opowiadający o kapitanie Garro z Legionu Gwardii Śmierci przedstawiający powolne formowanie się Inkwizycji i Szarych Rycerzy w czasach Herezji Horusa.

The Imperial Infrantryman’s Handbook, M Ralphs i G. McNeill – jest to dodruk background booka, książeczki rozdawanej wszystkim żołnierzom Gwardii Imperialnej w której opisano m.in. standardowe uzbrojenie gwardzisty, podstawowe taktyki oraz przeciwników Imperium.

Styczeń 2013

Neferata, Josh Reynolds – jest to pierwsza powieść nowego autora Black Library, przedstawia losy tytułowej wampirzej królowej która postanawia stworzyć nowe imperium po tym jak Lahmia upadła, jednak jej ambicjom przeciwstawiają się krasnoludy kiedy postanawia zająć Srebrny Szczyt.

Rise of Nagash, Mike Lee – jest to omnibus zawierający trzy powieści o Nagashu z serii Times of Legend.

Bloodquest: Prisoners of the Eye of Terror, Gordon Reenie – książka ta najprawdopodobniej jest omnibusowym wydaniem starych komiksów i opowiadań z serii Bloodquest.

Ravenwing, Gav Thorpe – jest to pierwszy tom nowej trylogii o Kosmicznych Marines z Zakonu Mrocznych Aniołów.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: