Nowości od BL

Oto premiery Black Library z tego miesiąca:

Luthor HussChris Wraight. Jest to powieść z serii Warhammer Heroes i opowiada o tytułowym kapłanie-wojowniku Sigmara. Powieść podzielona jest na dwa wątki, w pierwszym śledzimy losy łowcy czarownic Lukasa Eichmanna badającego serię dziwacznych morderstw, zaś w drugim czytamy o zmaganiach jakie Huss prowadzi w walce z nieumarłymi. Ich losy ostatecznie się łączą i razem muszą stawić czoła ciemności.

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Luthor Huss

The Last Ditch Sandy Mitchell. Jest to najnowsza powieść w serii o komisarzu Ciaphasie Cainie, w tym tomie wraca on na planetę Nusquam Fundumentibus która jest atakowana przez orczą hordę, ale kiedy statek kosmiczny rozbija się o powierzchnie planety, do życia budzi się wróg znacznie groźniejszy.

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Last Ditch, The

The Emperor’s FinestSandy Mitchell. Jest to wydanie w miękkiej okładce przedostatniej powieści o komisarzu Ciaphasie Cainie, tym razem Bohaterowi Imperium przyjdzie stawić czoło rebeliantom zagrażającym stabilności jednego z Imperialnych światów, zaś pogoń za nimi zaprowadzi  go na Kosmiczny Wrak na którym znajdują się tyranidzi.

Tutaj znajdziecie fragment powieści.

Emperor's Finest, The

Blood Angels: The Second OmnibusJames Swallow. Jak mówi tytuł, to drugi omnibus zawierający historię o Kosmicznych Marines z Zakonu Krwawych Aniołów autorstwa Jamesa Swallowa. W zbiorze znajdują się powieści Red Fury i Black Tide a także opowiadania Redeemed, Heart of Rage i Bloodline. 

Tutaj znajdziecie fragment zbioru.

Blood Angels : The Second Omnibus

Labirynth of SorrowsGeorge Mann. To drugi audiobook tego autora o Kruczej Gwardii. Na Imperialnej planecie cmentarnej Kasharat zmagają się siły Imperium Człowieka i Chaosu, zaś Kosmiczny Marines z Zakonu Mosiężnych Minotaurów penetrują głębiny świątyni-grobowca w poszukiwaniu świętej relikwii swego Zakonu. W ciemnościach jednak spotykają Marines z Kruczej Gwardii.

Labyrinth of Sorrows (Audio drama)

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: