Herezyjna okładka i urodzinowe opowiadania

Na weekend zniknąłem z powodu awarii komputera, na szczęście trafiło się to w okresie kiedy nic się nie działo na poletku Warhammerowym.

Black Library w ciągu ostatnich 4 dni wprowadziło do sprzedaży 4 nowe urodzinowe opowiadania.

Cankerworm – Darius Hinks. To opowiadanie już znane co po niektórym fanom z chapbooka z Games Day z poprzedniego roku. Opowiada o kapitanie Zelterze który stara się zabezpieczyć swoją przyszłość oraz słyszy opowieść o szczurzym królu i Owrzodzonym Robaku.

Cankerworm (eShort)

Only Ash Remains – Nick Kyme. Opowiadanie to otwiera nową trylogię o Salamandrach tegoż autora zatytułowaną Circle of Fire. W nim gangsterzy z głębin podmiasta atakują nowoprzybyłych intruzów tylko po to żeby przekonać się że to Kosmiczni Marines z zakonu Salamander.

Only Ash Remains

Easy Prey – C.Z. Dunn. Opowiadanie przedstawia historię Marine Teracha z zakonu Mrocznych Aniołów walczącego o życie – próbującego upolować wrogiego snajpera nim zostanie sam ustrzelony.

Easy Prey (eShort)

For the Fallen – Aaron Dembski-Bowden. To historia o historyku badającego przeszłość Świata Rynna który spotyka Kosmicznego Marine z zakonu Karmazynowych Pięści i jego własna historia zostaje zmieniona na zawsze.

For The Fallen (eshort)

Na swoim Facebookowym profilu Black Library opublikowało też okładkę nadchodzacej publikacji z serii Horus Heresy. Nie podano tytułu ale najprawdopodobniej jest to Scorched Earth, nie-limitowana nowela opowiadająca o Marines z Legionu Salamander szukających zwłok Primarchy Vulkana na pobojowisku po Masakrze na Istvaan V. Znajdziecie ją tutaj.

Reklamy

Jedna myśl na temat “Herezyjna okładka i urodzinowe opowiadania

Dodaj własny

  1. A nie powinno być: „heretycka” zamiast „herezyjna”? Herezja-heretyk-heretyckie coś. To, co tu jest brzmi jak jakaś nowomowa. Nie mogę oczywiście wykluczyć, że twór „herezyjna” nie zagościł w jakiejś książce ale mamy już jedno słowo i jakoś nie widać potrzeby drugiego udziwnionego i dość nienaturalnego, już nie wspominając o tradycji językowej. Pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: