Przyszłość Herezji

W weekend miał miejsce konwent Salute 2012 i jednemu z fanów Warhammera 40,000 a w szczególności serii Horus Heresy udało się wycisnąć trochę informacji od obecnego tam Christiana Dunna. Oto co ujawnił:

  • Powstaje historia o tym jak Legion Żelaznych Dłoni radzi sobie z reperkusjami Masakry na Istvaan V, a w szczególności ze śmiercią ich Primarchy, Ferrusa Manusa. W Legionie powstanie rozłam i pojawią się grupki renegatów twierdzące że nie słusznie pokładali wiarę w Manusie, który ginąć zawiódł ich oczekiwania. Nie wiadomo czy to będzie powieść, audibook czy nowela, nie wiadomo też kto ma być autorem.
  • Na Terrze był obecny przedstawiciel Żelaznych Dłoni, najprawdopodobniej członek Zastępu Krzyżowców wprowadzonego w powieści The Outcast Dead, otrzyma on od Rogala Dorna sekretną misję zebrania będącego w rozsypce Legionu i sprowadzenia go na Ziemie żeby wzmocnić obronę. Jednak ów marine uzna że bardziej przyda się polując na renegatów w Legionie.
  • Coś będzie się działo z uciętą głową Ferrusa Manusa, nie wyjaśniono  co, ale wątek ten nie jest zamknięty.
  • Powstaje audiobook o pierwszym spotkaniu Imperatora i Malcadora Sigillity.
  • Graham McNeill piszę powieść Angel Exterminatus, opowiadającą o Fulgrimie i Perturabo oraz ich Legionach – Dzieciach Imperatora i Żelaznych Wojownikach, wykonujących jakąś misję dla Mistrza Wojny Horusa.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: