Krew na Młocie Wewnętrznego Wroga

FFG opublikowało wreszcie jakieś informacje o kampanii The Enemy Within do trzeciej Edycji WFRP. W artykule na ich stronie możemy poczytać o pochodzeniach postaci jakie będziemy mogli wybrać tworząc bohatera do rozegrania scenariuszy w tej kampanii. Tekst znajdziecie tutaj.

Podstawka jeszcze nie miała premiery ale już zapowiedziano pierwszy dodatek do Only War, zatytułowany Hammer of the Emperor ma zawierać to co nie zmieściło się do podręcznika podstawowego czyli kilka dodatkowych regimentów jak Pierwszy i Jedyny z Tanith czy Valhallańscy Lodowi Wojownicy, dodatkowe moduły i opcje do systemu kreacji własnego regimentu oraz Zaawansowane Specjalizacje. Szerzej o dodatku możecie poczytać tutaj.

Do sprzedaży trafił nowy suplement do Black Crusade – systemu w którym wcielamy się w wyznawców Mrocznych Potęg w czterdziestym pierwszym millenium. Book of Blood to jak łatwo się domyślić, podręcznik poświęcony Bogu Krwi Khornowi i jego morderczym wyznawcom. Szerzej o dodatku możecie poczytać w tym miejscu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: