Nowości od Black Library, luty 2013

W tym miesiącu BL wydało:

Van Horstmann, Ben Counter – powieść z cyklu Warhammer Legends, opowiada ona historię Egrima van Horstmanna, najbardziej obiecującego ucznia Kolegium Światła. Van Horstmann co chwilę udowadnia swą władze nad magią i moc swoim  nauczycielom i wydaje się być dowodem nadchodzącej świetlanej przyszłości Kolegium; prawda jest jednak taka że van Horstmann jest w zmowie z Mrocznymi Potęgami Chaosu i zamierza uwolnić splugawionego mrocznymi mocami smoka uwięzionego pod Kolegium.

Stąd możecie pobrać fragment powieści.

Gotrek & Felis: The Third Omnibus, William King & Nathan Long – jest to wznowienie trzeciego omnibusa z przygodami najsłynniejszego zabójcy trolli w Starym Świecie. W środku znajdziecie powieści Giantslayer, Orcslayer i Manslayer.

Curse of the Everliving, David Guymer – to audiobook opowiadający o przygodach Gotreka i Felixa którym przyjdzie zmierzyć się z starożytną Kislevicką klątwą, zaś Felix będzie musiał walczyć o swą duszę z demonem.

Shadows over Sylvania, Jonathan Green – jest to paragrafówka w której przyjdzie wcielić się nam w niewolnika wampirów i walczyć o swe życie zarówno przeciwko śmiertelnikom jak i nieumarłym, w czasach tuż po nieudanej inwazji Vlada von Carsteina na Imperium.

The Death of Antagonis, David Annandale – jest to powieść z cyklu Space Marines Battles, w niej Kosmiczni Marines z Zakonu Czarnych Smoków lądują na tytułowej planecie Antagonis żeby wesprzeć Inkwizytora Wernera Lettingera i Siostry Bitwy w walce przeciwko pladze nieśmierci.

Stąd możecie pobrać fragment powieści.

Path of the Incubus, Andy Chambers – sequel powieści Path of the Renegade, jest to druga już opowieść o Mrocznych Eldarach. Po kataklizmie jaki wstrząsnął Commoragh eldarowie rzucają się do bratobójczej walki obwiniając jeden drugiego, jednak kiedy ma miejsce demoniczna inwazja, zdaje się że tylko niesłusznie oskarżony o wywołanie kataklizmu inkub może uratować Mroczne Miasto.

Stąd możecie pobrać fragment powieści.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: