Nowości od Black Library

Jak co miesiąc, Black Library wypuściło na rynek kilka nowych pozycji, oto one:

David Guymer Headtaker. Jest to powieść o wyjątkowym skaveńskim wodzu, Queek Łowca Głów jest skavenem jedynym w swoim rodzaju – jako generał preferuje dowodzić armią z pierwszego szeregu, dzielnie walcząc z każdym przeciwnikiem. Dla nikogo nie jest szokiem to że kiedy krasnoludzki król Kazador z Karak Azul zbiera armię przeciwko skavenom, to Queek rusza do boju.

Gav ThorpeThe Bloody-Handed. Ta nowela opowiada historię elfiej księżniczki Hellebron żyjącej w kolonii o nazwie Athel Tollaren. Zdeterminowana zdobyć sławę i władzę, dąży do zostania arcykapłanką Khaine’a – Boga Mordu.

William KingThe Fist of Demetrius. Jest to tom drugi trylogii o Krucjacie Machariańskiej w nim to Lord Solar Macharius przybywa na planetę Demetrius wiedziony starożytną przepowiednią. Jego celem jest legendarny artefakt, tytułowa Pięść Demetriusa która ponoć należała do jednego z prymarchów. Nie jest on jednak jedynym poszukującym tego cennego łupu, Mroczni Eldarowie także go pragną.

Gav ThorpeHonour to the Dead. Jest to nowy audiobook osadzony w czasach Herezji Horusa, opowiada ona o starciu dwóch Legionów Tytanów na powierzchni umierającej planety Calth.

C.Z. Dunn The Ascension of Balthasar. Jest to audiobook z cyklu Space Marine Battles i opowiada o tym jak sierżant Skrzydła Śmierci Balthasar został kapitanem pierwszej kompanii Zakonu Mrocznych Aniołów.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: